غدیر عیدالله اکبر/ برگزاری دو شب مراسم با شکوه با رعایت تمام مسائل بهداشتی

به همت خادمین آستان مقدس امامزادگان پنج تن علیهم السلام لویزان دو برنامه جشن با شکوه با حضور زائرین و مجاورین این حرم مطهر برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی ـ حجت الاسلام و المسلمین ذکاوت مدیر آستان مقدس امام زادگان پنج تن علیهم السلام لویزان با اشاره به اهمیت عید غدیر و لزوم پرداختن به امر تبلیغ این روز گفت: به همت خادمین آستان مقدس امامزادگان پنج تن علیهم السلام لویزان دو برنامه جشن با شکوه با حضور زائرین و مجاورین این حرم مطهر برگزار کردیم.

وی گفت تمام تلاش خود را کردیم تا این برنامه با رعایت حداکثر مسائل بهداشتی برگزار شود، لذا مراسم در صحن باز و بدون سقف حرم مطهر برگزار نمودیم.

  ذکاوت با اشاره به ایام عید قربان گفت با تلاش خادمین امامزادگان پنج تن لویزان در مرکز افق و با همکاری گروه جهادی رهروان عقیله بنی هاشم سلام الله علیها تعداد ۱۴ راس گوسفند قربانی جهت ذبح و توزیع در بین خانواده های تحت پوشش به مبلغ ۲۶۰ میلیون ریال خریداری و تعداد ۷ عدد قربانی و پس از بسته بندی بین خانواده های تحت پوشش توزیع گردید. همچنین 7 عدد از این قربانی ها هم در روز عید غدیر  در پخت ۱۲۰۰ پرس غذا استفاده شد، و سپس این غذاها در بین خانواده های تحت پوشش و همچنین افراد نیازمند توزیع شد.

وی در خصوص بخش دیگری از فعالیت‌های مرکز افق گفت یکی دیگر از اقدامات خوب خادمین در این مرکز تهیه کارت های نقدی هدیه و اهداء به خانواده های تحت پوشش جهت خرید لازم مورد نیاز کودکان خانواده ها، توسط والدین آنها بود که به مناسبت عید غدیر انجام شد.

مدیر آستان مقدس امامزادگان پنج تن علیهم السلام لویزان گفت به همت خادمین و اعضای گروه جهادی عقیله بنی هاشم سلام الله علیها و سرکار خانم بختیاری ۱۲۴عدد بسته ارزاق تهیه و در روز عید غدیر به خانواده های تحت پوشش اهدا شد.

ذکاوت گفت یکی از کارهای قشنگ خادمین که با تامین هزینه آن توسط خیرین آستان مقدس امام زادگان پنج تن علیهم سلام لویزان انجام شد، تهیه گلدان های حاوی گل های شکیل و زیبا جهت اهداء به بانوان و خانواده های تحت پوشش و همچنین تعدادی از زائران بانوی آستان مقدس بود که به همت دوستان انجام شد.


چاپ   ایمیل