تقدیر از حافظان و قاریان قرآن جامعه القرآن شرق تهران در آستان مقدس امامزادگان پنج تن لویزان

به گزارش روابط عمومی ـ حجت الاسلام و المسلمین ذکاوت تولیت محترم آستان مقدس امامزادگان پنج تن لویزان در دیدار با تعدادی از قاریان و حافظان جامعه القرآن کریم شرق تهران گفت: زندگی با قرآن یکی از بهترین زندگی هاست، چه خوب است که نوجوانان در سنین پایین شروع به حفظ قرآن نمایند، اثر قرآن در زندگی نوجوانان بسیار نمود داشته و می تواند در آینده آنها تاثیر بسیاز زیادی داشته باشد.

تولیت آستان امامزادگان پنج تن علیهم السلام لویزان گفت: مانوس بودن با قرآن بهترین زندگی را برای انسان به وجود می‌آورد و با یاری خدا شما نوجوانان عزیز از دوستان خود نیز دعوت نمایید تا به سوی قرآن بیایند و در صدد حفظ آن برآیند.

ایشان در ادامه صحبت های خود گفت: نوجوان حافظه قرآن بهترین نوجوان برای جامعه اسلامی است. بهتر است که خانواده ها کودکان و نوجوانان خود را تشویق نمایند تا در سنین کودکی اقدام به حفظ قرآن نمایند. الگو بودن قرآن در زندگی میتواند بهترین زندگی را برای یک مسلمان به وجود بیاورد.

حجت الاسلام ذکاوت گفت: به غیر از حفظ قرآن حفظ همیشگی آیات نورانی در ذهن هم مورد تلاش و کوشش باید واقع شود و این نکته مهم است. به امید خداوند جامعه‌ای که نوجوانان و جوانان آن به سمت قرآن پیش می‌رود جامعه پیشرو و الگو خواهد بود.

در ادامه برنامه عضو هیات امنای آستان امامزادگان پنج تن علیهم السلام لویزان هدایایی به دختران حافظ و قاری قرآن اهداء نمود و برای همگی آنها آرزوی سلامتی و سعادت کردند.

لازم به ذکر است، این برنامه به همت مرکز فرهنگی و قرآنی افق آستان مقدس امام زادگان پنج تن لویزان برگزار شد که تعدادی از دختران حافظ و قاری قرآن شرق تهران با حضور در این مکان مقدس و زیارت آن در چند برنامه فرهنگی نیز شرکت کردند.


چاپ   ایمیل